in

LoveLove

יד אליהו הבאה – שכונת נווה חן עולה על רדאר המשקיעים בשל הטבה חסרת תקדים

השכונה בדרום מזרח תל אביב בעלת פוטנציאל רווחי עצום ומושכת משקיעים רבים ותושבי העיר שנהנים עדיין ממחיריה הנוחים. כעת החברות אזורים ושלום את נתן יוצאות בהטבה חסרת תקדים בפרויקט הדגל של השכונה: כנסו לדירה מפנקת עוד השנה ושלמו 0 ₪ משכנתא עד 2025

זה התחיל כטרנד והפך למגמה מובהקת בשטח. זוגות, משפחות וצעירים רבים המעוניינים להמשיך ולגור בתל אביב התוססת אך נרתעים מהמחירים היקרים במרכזה, עוברים למזרח המתחדש שלה. אחת השכונות הבולטות בהקשר לכך היא שכונת נווה חן המתחדשת. בדומה לשכונות וותיקות אחרות דוגמת יד אליהו, פלורנטין, אזור רחוב הירקון וכרם התימנים, גם לנווה חן יש פוטנציאל רב להתפתחות והתחדשות, עובדה שאינה נעלמת מעיני המשקיעים, כמו גם מעיני תושבי השכונה עצמה, המאוהבים בווייב של ת”א ורוצים ליהנות במקביל מחוויית מגורים איכותית ומפנקת.

אם ניקח לדוגמא את יד אליהו, הרי שהשכונה הוותיקה שהרתיעה בעבר משפחות ממעמד הביניים והתאפיינה במחירי דירות נמוכים יחסית עוברת בשנים האחרונות מתיחת פנים של ממש עם פרויקטי תמ”א 38 ופינוי בינוי רחבי היקף, המזרימים אליה משפחות צעירות ומבוססות במה שגורם למהפכת נדל”ן בשכונה עם מחירים שמזנקים בהתאם.

נחזור לנווה חן. הסנונית הראשונה והבולטת בהתחדשותה של השכונה היא פרויקט OLIVER המשותף לחברת “אזורים” וחברת “שלום את נתן”, מחברות היזמות והביצוע הגדולות במדינה. הפרויקט היוקרתי תוכנן בקפידה ובסטנדרטים הגבוהים של שתי החברות והוא מתנשא לגובה של 13 קומות בעיצוב אדריכלי עכשווי. שתי החברות מייעדות את הפרויקט למשפחות צעירות כמו גם למשפרי דיור, הן מהשכונה והן מחוצה לה, ועל כן תמהיל הדירות מגוון במיוחד וכולל דירות,4,5 חדרים מרווחות, מיני פנטהאוזים  ופנטהאוזים מפנקים.

ההדמיה להמחשה בלבד
ההדמיה להמחשה בלבד

מלבד המיקום השקט שלה, מצויים בנווה חן מוסדות חינוך רבים, ביניהם  גני ילדים ובתי ספר תיכונים ויסודיים, שהמוכר שבהם  הוא בית הספר היסודי ‘תל חי’ הנחשב לאחד מבתי הספר הטובים בעיר. כמו כן תושבי השכונה נהנים מקאנטרי קהילתי, עם בריכות, חדר כושר, סטודיו, חוגים ופעילויות לכל הגילאים, וכן ממרכז מסחרי במרחק הליכה הכולל סופרמרקט, בנק, חנויות ועוד.

בנוסף לכל היתרונות שנמנו לעיל, נווה חן נהנית גם מנגישות קלה למרכז תל אביב על מרכזי התרבות, הבילוי, הפנאי והקולינריה הבולטים שלו, ולרמת גן על מתחמי התעסוקה הגדולים שלה. כן ממוקמת השכונה בסמיכות לכביש הטייסים וליציאה לכביש 4 – צומת מסובים, ובמרחק הליכה תפעל בעתיד הלא הרחוק תחנת הרכבת הקלה (הקו הסגול), מרחק תחנות בודדות מלב העיר.

נוכח ההתעניינות ההולכת וגוברת בשכונות מזרח העיר גורמים בענף הנדל”ן סבורים כי המחירים העכשוויים הנמוכים יחסית בנווה חן יכולים להתבטא ברווחי שיא למשקיעים בעוד שנים בודדות בלבד. לדעת אנשי המקצוע, מגמת המעבר למזרח העיר דומה למגמות שהתחוללו בשכונות אחרות שזכו לעדנה מחודשת ולביקושים היסטריים, בראשן שכונת נווה צדק היוקרתית.

מבצע הנדל”ן של השנה: אכלוס עוד השנה ללא תשלום חודשי למשכנתא עד 2025

פרויקט OLIVER צפוי להתאכלס עוד השנה (2023), ובימים אלו יוצאת חברות אזורים ושלום את נתן במבצע הנדל”ן של השנה: כניסה לדירה עוד השנה ושלמו 0 ₪ משכנתא לחודש עד 2025*. המבצע האטרקטיבי מאפשר לרוכשים ולמשקיעים ליהנות מכל העולמות – גם  לרכוש דירה מפנקת במיקום פוטנציאלי מבטיח וגם להנות ממגורים למשך שנה מבלי לשלם משכנתא.

רוצים לשמוע עוד? צרו קשר לפרטים

 

*פרסום זה אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות להעמדת אשראי. העמדת ההלוואה כפופה לקריטריונים הנהוגים בבנק, לשיקול דעתו ובהתאם להוראות הרגולציה. פירעון הלוואת ההיוון או הגישור יחול ב 1.1.2025 אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים לבנק והליכי הוצאה לפועל על ידי הבנק. אזורים אינה צד למשכנתא. כפוף לתקנון המצוי במשרדי החברה. ט.ל.ח

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Loading…

0

שתף אותנו

0 שתף אותנו

HiFund: הופכים את חיפה לעיר הסטארט -אפים הבאה

כלכלה כחולה: ים של הזדמנויות