הדמיה להמחשה בלבד | קרדיט: 3DVISION
in

LoveLove

פרויקט הדגל של שכונת נרקיסים בראשון לציון

עם קו ראשון לנוף הפתוח וקרבה למרכז העיר, בואו להכיר את פרויקט מור נרקיסים המציע עכשיו רכישה ללא הצמדה למדד לכל שנת 2022

נוף פתוח לגוש דן ולהרי ירושלים, צמוד לשער הכניסה והיציאה לראשון לציון ועל יד מתחמי בילוי, קניות, חינוך ופנאי – קבוצת חנן מור מקימה בימים אלו את פרויקט הדגל של שכונת נרקיסים, פרויקט מור נרקיסים, הממוקם בשער הכניסה לשכונה החדשה ומבטיח נוף נצחי. החברה הציבורית שנסחרת בבורסה בתל אביב תמכור דירות 5 חדרים בקומה גבוהה (16 ומעלה) כולל 2 חניות ומחסן, מיני  פנטהאוזים ופנטהאוזים PREMIUM מרהיבים הצופים לנוף הפתוח

הדמיה להמחשה בלבד | קרדיט: 3DVISION
הדמיה להמחשה בלבד | קרדיט: 3DVISION

כ-20,000 יחידות דיור צפויות לקום בשנים הקרובות על שטחו של בסיס צריפין המתפנה ושכונת נרקיסים היא השכונה המערבית בתוך מקבץ של שכונת עתידיות. מיקומה המרכזי בלב גוש דן הופך את השכונה להזדמנות נדל”נית יוצאת דופן ומשפחות צעירות ומשפרי דיור לצד משקיעים החלו לקנות דירות בפרויקטים השונים בשכונה.

בימים אלו מקימה קבוצת חנן מור, מחברות הנדל”ן הגדולות בישראל אשר נסחרת בבורסה בתל אביב, את פרויקט הדגל של השכונה MORE נרקיסים, פרויקט שיציע מגדלים מפוארים בעיצוב מרהיב עם גינה פרטית של הבניין, גינה של כ-300 מ”ר לרווחת דיירי הפרויקט. הפרויקט, יכלול מועדון דיירים גדול עם מטבח, לובי ראשי כפול ומפואר, מעליות שקטות ומערכות פניאומטיות לפינוי אשפה.

הסיבות לביקוש הגבוה שנוצר לפרויקט נובעות בעיקר בשל העובדה שהפרויקט נמצא בקו ראשון לנוף פתוח, מציע תכנון מוקפד של דירות 5 חד’ גדולות במיוחד ומרפסות גדולות בקומות הגבוהות של המגדלים. “הדיירים ייהנו מיציאה מהירה לכבישים 1 ו-33, תחנת רכבת לידם וכמובן, קרבה למרכז העיר”. מספר גבי עטר, סמנכ”ל השיווק והמכירות של קבוצת חנן מור.

המחירים בפרויקט אטרקטיביים לשכונה, דירות 5 חדרים בלבד בקומות הגבוהות במגדל המפואר (16 ומעלה) עם נוף פתוח וירוק יימכרו החל מ-3,235,000 מיליון ₪ כולל 2 חנויות מקורות ומחסן. הדירות, מרווחות במיוחד ביחס לפרויקטים בשכונה ויתפרסו על פני כ-135/130 מ”ר בנוי + 12 מ”ר מרפסת. ועכשיו ללא הצמדה למדד לכל שנת 2022

.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Loading…

0

שתף אותנו

0 שתף אותנו

ההדמיה להמחשה בלבד

Moment בת ים: לגור בדירת פרימיום, רגע מתל אביב

אור ים: חנן מור תמכור דירות פרימיום בפרויקט המפואר הצמוד לקיסריה