in

LoveLove

שמים איקס על המדד:

עכשיו גם אתם יכולים לרכוש דירה בפרויקט היוקרה האקסקלוסיבי EXCHANGE RAMAT GAN

הפרויקט היוקרתי מציע חווית מגורים שלא נראתה עד היום בישראל – קומפלקס ייחודי הכולל דירות אופנתיות ומרהיבות אשר עוצבו על ידי אדריכלי העל של ישראל. דיירי הקומפלקס ייהנו לא רק מדירות פרמיום מפנקות אלא גם מבריכת שחייה פרטית בגובה 4 קומות עם נוף ופארק אורבני, מתחמי פנאי ובילוי ומתחם כושר חדשני. והכי חשוב, בדיוק כמו בארה”ב: המחיר נשאר קבוע לכל אורך הדרך, מהקנייה ועד האכלוס!

הדמיה להמחשה בלבד | קרדיט: 3DVISION
הדמיה להמחשה בלבד | קרדיט: 3DVISION

חווית מגורים שטרם נראתה בישראל. רק כך ניתן להגדיר את פרויקט EXCHANGE RAMAT GAN, פרויקט יוקרה בעל קונספט ייחודי ופורץ דרך: דירות בעיצוב אדריכלי העל המובילים בישראל דנה אוברזון, מיכל האן ודוד לבנטל. הרוכשים יכולים לבחור בדירות יוקרה המתוכננות ומעוצבות עד הפרט האחרון, בסטנדרטי פרמיום כאשר לכל דירה בוצעו 3 חלופות עיצוב והלקוח בוחר את העיצוב המתאים לו, ללא צורך בתוספות ובשינויים.

נקודת המוצא המשותפת לסגנונות העיצוביים היא התפר בין האינטנסיביות והדינמיות של הפרויקט כולו לבין תחושת החמימות והביתיות, והתוצאה: חללים ייחודיים, אקלקטיים ומגוונים, אך עם זאת מוקפדים ועל זמניים, אשר תוכננו לפי אפיוני קהלי היעד של הפרויקט.

מגדל המגורים, שיתנשא לגובה של 55 קומות, מפוסל ביד אמן בעיצוב אווירודינמי מרהיב. הקצוות מעוגלים וקירות הזכוכית יפהפיים, שילוב היוצר מראה אייקוני עוצמתי בקו הרקיע של גוש דן. המגדל מציע חווית מגורים יוקרתית הכוללת לובי עצום, מפואר וגבוה (גובה של כ-4 קומות) וקומת גלריה מרווחת עם חללי אירוח מעוצבים ואזורי עבודה אורבניים, פרטיים ומשותפים. בנוסף מציע המגדל בריכת אינפיניטי מפנקת ויפהפייה עם מתחמי מיטות שיזוף, בריכת קטנטנים מקורה ומלתחות.

חווית המגורים האקסקלוסיבית של  EXCHANGE RAMAT GAN מתחילה בשטחים הציבוריים, שתוכננו ע”י האדריכלית דנה אוברזון ומגלמים את התמהיל המושלם של אורבניות תעשייתית ויוקרה אלגנטית. אלו מתמשכים עם המפרט הגבוה במיוחד של הדירות – מטבחי יוקרה של יצרנים בינלאומיים מובילים, הנמכות תקרה עם פסי תאורה וספוטים, מערכת מיזוג VRF מתקדמת ואפילו חימום תת-רצפתי. כמו כן מתאפיינות הדירות  בפרקט  ESPC איכותי או ריצופים מסדרות יוקרתיות, ובתריסים ונציאניים כלואים בין זגוגיות החלונות. וכל אלו הן רק דוגמאות ספורות הממחישות את רמת הפרטים אליהם נכנסו המעצבים.  “זהו סטנדרט של דירות יוקרה פרטיות שמאפשר לרוכש ליהנות מדירה מעוצבת ברמה גבוהה ובאפס התעסקות מרגע חתימת ההסכם,” מציין יוני בראל, סמנכ”ל המכירות של אזורים

הדמיה להמחשה בלבד | קרדיט: 3DVISION
הדמיה להמחשה בלבד | קרדיט: 3DVISION

“למעשה הפרויקט מספק את התמורה האופטימאלית ביותר לרוכשים: מגדל מגורים עוצר נשימה הנמצא במיקום מושלם במרחק קצרצר מתל אביב, כאשר כל דירה מתכוננת ומעוצבת בהקפדה לצד מפרט טכני עשיר –  שילוב מיוחד זה תואם את חזונם של מעצבי העל שנבחרו בקפידה לפרויקט הכה ייחודי ונדיר,” הוא מוסיף.

כן, מחיר הרכישה בפרויקט נשאר קבוע לכל אורך הדרך, מהקנייה ועד האכלוס.  הוא אינו משתנה ואינו צמוד למדד כלשהו או לריבית. גם תנאי התשלום מעולים: עם חתימת החוזה משלם הרוכש 10% ממחיר הדירה, כשאת ה-90% הנותרים הוא משלם רק כחצי שנה לפני מועד האכלוס. בכל התקופה הזאת יתרת התשלום לא משתנה. כך יכול הרוכש להיות רגוע שהסכום שביכולתו לשלם לא יתנפח במפתיע לסכום גדול יותר. וכל זה כשהוא מקבל דירה מושלמת מכל בחינה.

“חברת אזורים מבינה שרוכשי דירות כיום מבקשים לעצמם וודאות מרבית כאשר הם רוכשים את דירת החלומות שלהם. בעת הזו אנו מאפשרים להם שקט נפשי בכך שהרוכש אינו נדרש ליטול משכנתא עד סמוך למסירה ויותר מכך, הרוכש נהנה ממחיר דירה סופי ומפטור למדד תשומות הבנייה.” מסביר בראל. “מתן ההטבה הזו מסיר מהרוכשים כל חשש משינוי במחיר הדירה,   דבר שידרוש מהם לשלם סכום גדול יותר מהמתוכנן, באופן בלתי צפוי. החוסן הכלכלי שלנו מאפשר להציע מסלול פטור ממדד ובעצם מעניק לרוכשים את השקט הנפשי עם מחיר דירה שלא משתנה. ממש שמנו איקס על המדד וכך הרוכשים שלנו יכולים לישון בשקט בלילה, עם ידיעה ברורה שמחיר הדירה הוא סופי בהחלט.”

פרויקט Exchange Ramat Gan מציע דירות 3 ו-4 חדרים. בשבועות הקרובים ייפתח השיווק של הקומות העליונות בפרויקט, עם דירות יוקרה מיוחדות וגדולות במיוחד.

עכשיו בהטבה *10 הון עצמי והיתרה סמוך לאכלוס פטור מלא ממדד
מקומה 24 ומעלה החל מ- 3,970,000 ש”ח

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים:

הדמיה להמחשה בלבד

שוב על המפה: הכירו את הפרויקט שהעיר את שוק הנדל”ן בחולון לחיים

הדמיה להמחשה בלבד | קרדיט: 3DVISION

לגור מעל כולם בצמרות נהריה